گزارش عملکرد تفصیلی مرکز آموزش های ضمن خدمت در سال ۹۸ به انضمام برنامه‌های مرکز برای سال ۹۹

۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۵:۱۷ کد : ۱۱۳۶۹ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۴۳۸

دانشگاه تهران به عنوان نماد آموزش عالی کشور همواره نقش ویژه‌ای در اعتلای سطح علم، دانش و آگاهی جامعه دارد. حفظ و تداوم این جایگاه رفیع در گرو دانش‌افزایی و توسعه پیوسته مهارت‌های فردی و شغلی کارکنان، مدیران و اعضای هیأت علمی می‌باشد. دانشگاه تهران، آموزش‌های شغلی مورد نیاز خود را با توجه به تحولات و پیشرفت تکنولوژی و مقتضیات شغلی در قالب پودمان های آموزشی برنامه‌ریزی و تدوین می‌نماید.
گزارش پیش رو نتیجه تلاش و همت والای همکاران فعال و خدوم مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه در سال ۹۸ می‌باشد که با فعالیت‌های خود همواره باعث پیشرفت و ارتقای مجموعه دانشگاه تهران گردیده‌اند و با مشارکت فعال کارکنان، مدیران و اساتید فرهیخته دانشگاه تهران، در جهت برگزاری بهتر این دوره‌ها گام می‌نهند.
ضمن تقدیر و تشکر از همکاران ارجمند مرکز، امید است بتوانیم در جهت توان‌افزایی هر چه بیشتر کادر محترم دانشگاه تهران در راستای نهادی یادگیرنده گام برداشته و بهبود جایگاه دانشگاه تهران در سطح ملی و بین‌المللی برای ساختن جامعه‌ای یادگیرنده و خلاق را شاهد باشیم.
بی تردید نظرات، پیشنهادات و انتقادهای ارزشمند شما مخاطب محترم، در بهینه‌شدن کیفی و کمی خدمات مرکز، گنجینه‌ای ارزشمند و مفید برای آموزش و یادگیری هر چه بهتر به ارمغان می‌آورد.

علی بزرگی امیری

رئیس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران


‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گزارش عملکرد تفصیلی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت در سال ۹۸ به انضمام برنامه‌های مرکز برای سال ۹۹

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت گزارش عملکرد تفصیلی در سال ۹۸ به انضمام برنامه‌های مرکز برای سال ۹۹


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.