ثبت نام وبینار آموزشی با عنوان ضرورت توجه به بهداشت روانی دانشجویان در ایام کرونا ویژه مدیران و اعضای هیات علمی دانشگاه تهران

۱۷ دی ۱۳۹۹ | ۱۴:۵۸ کد : ۱۴۲۸۶ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۱۱۶۰

مرکز آموزش‌های ضمن خدمت با همکاری معاونت دانشجویی و مرکز مشاوره دانشگاه تهران در نظر دارد وبینار آموزشی با عنوان " ضرورت توجه به بهداشت روانی دانشجویان در ایام کرونا " ویژه اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه را به صورت برخط (آنلاین) شرح ذیل برگزار نماید:

‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌ فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:

۱- متقاضیان محترم از تاریخ ‬ ۱۷/‏۱۰/‏۹۹‬ لغایت ساعت‬ ۱۳‬ عصر‬ روز‬ ۲۳/‏۱۰/‏۹۹ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز (stc.ut.ac.ir)، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (به نام سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی "تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده برنامه زمانبندی و سرفصل دوره‌، نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌

۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به متقاضیان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.

تذکر مهم: متقاضیان محترم که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در "سامانه پیشخوان دانشگاه" به نشانی http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.

۳- پس از شرکت در دوره، فراگیران، در مدت زمان اعلامی، می‌بایست نسبت به تکمیل "فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل، امتیاز دوره منظور نمی‌گردد.

نکات مهم:

۱. حضور مدیرانی که از مهر ماه ۱۳۹۸ منصوب شده‌اند، در این دوره الزامیست.

۲. کلیه‌ی اطلاع‌رسانی‌ها در مورد دوره‌های آتی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت در خصوص افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران، از طریق وب‌سایت داخلی مرکز و نیز اتوماسیون اداری صورت می‌گیرد.

۳. مدیران محترم می‌توانند سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir و یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند.

۴. همکاران محترمی که مایل به همکاری در تدریس در دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه هستند می‌توانند درخواست خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند. تدریس در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت مشمول امتیاز خواهد بود.

 

کلید واژه ها: آموزش های ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران ضمن خدمت وبینار آموزشی ضرورت توجه به بهداشت روانی دانشجویان در ایام کرونا کرونا ویژه اعضای هیأت علمی و مدیران مرکز داخلی مرکز سایت داخلی مرکز وب سایت داخلی مرکز مرکز آموزش مرکز آموزش خدمت مرکز نشانی stc مرکز نشانی دوره دوره آموزشی


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.