آزمون مهارت های کامپیوتری ICDL در مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران

۰۶ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۲:۰۷ کد : ۱۰۷۴۵ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۸۰۶
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران، در روز دوشنبه ۷ بهمن ماه آزمون مهارت‌های کامپیوتری ICDL را برای سه گروه از کارکنان دانشگاه برگزار می‌نماید.

مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران، در روز دوشنبه ۷ بهمن ماه آزمون مهارت‌های کامپیوتری ICDL را برای سه گروه از کارکنان دانشگاه برگزار می‌نماید. این آزمون در راستای افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه‌ای و تأیید مدارک مهارت‌های کامپیوتری ICDL جهت ارتقا رتبه کارکنان دانشگاه می‌باشد. پس از سنجش میزان مهارت‌های کامپیوتری کارکنان دانشگاه به افرادی که موفق به قبولی در آزمون عملی و کتبی گردند، گواهی نامه اعطا می‌گردد.

در فاز اول این طرح کارکنانی که مدارک ICDL خود را قبل از تاریخ ورود به دانشگاه و یا از مؤسسات متفرقه اخذ نموده و با نامه رسمی به این مرکز معرفی شده‌اند، مجاز به شرکت در این آزمون می‌باشند. در مورد نحوه‌ی برگزاری و منابع آزمون در سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید به افراد ذینفع اطلاع رسانی شده است.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت مهارت‌های کامپیوتری ICDL افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های هفت‌گانه ICDL سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید ضمن خدمت


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.