ثبت نام روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای هیات علمی

۱۷ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۲ کد : ۱۱۱۱۰ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۱۶۲۷
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه، دوره‌های روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار نماید.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت استفاده هرچه بیشتر از روش‌های یاددهی و یادگیری الکترونیکی، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه، دوره‌های روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار نماید.
لیست عناوین دوره‌ها:

۱. روش‌ها و فنون تدریس (طراحی تدریس)
۲. اهداف، منابع آموزشی و انواع آن در سامانه
۳. یادگیری فعالیت محور و دانشجو محور و اجرای آن در سامانه
۴. تهیه سناریوی تدریس و ویدئوهای آموزشی
۵. رصد و ارزیابی یادگیری دانش پذیران

اطلاعات کامل‌تر از فایل http://mooc.ut.ac.ir/Content.pdf قابل مشاهده است.

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:

۱- اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۱۴/‏۱۲/‏۹۸‬ لغایت ۲۴/‏۱۲/‏۹۸ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز ( stc.ut.ac.ir )، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی"تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده‌ی برنامه‌ی زمانبندی و سرفصل دوره‌ها، نسبت به ثبت‌نام در دوره‌ی مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌

۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به ثبت‌نام‌کنندگان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.

تذکر مهم: اعضای محترم هیأت علمی که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در"سامانه پیشخوان دانشگاه" به نشانی http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.

۳- اعضای محترم هیأت علمی پس از شرکت در دوره، در مدت زمان اعلام شده -پس از پایان هر دوره- نسبت به تکمیل"فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند.

شرکت در این دوره‌ها مشمول امتیازات ماده (۱) آئین نامه ارتقای اعضای هیأت علمی و بند (ج) آئین نامه ترفیع اعضای هیأت علمی خواهد بود.


 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت مرکز یادگیری الکترونیکی ویروس کرونا برای اعضای محترم هیأت علمی روش‌های یاددهی و یادگیری الکترونیکی ضمن خدمت


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.