ثبت نام کارگاه مجازی با عنوان آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی برای دانشگاه

۱۳ فروردین ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۵ کد : ۱۱۲۱۹ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۴۳۵
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی، کارگاه مجازی با عنوان آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی را برای مدیران دانشگاه ها برگزار می نماید.
ثبت نام کارگاه مجازی با عنوان آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی برای دانشگاه

مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی، کارگاه مجازی با عنوان آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی را برای مدیران دانشگاه‌ها برگزار نماید.

با عنایت به مطالعاتی که در مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی در خصوص وضعیت مسئولیت اجتماعی دانشگاه‌ها و توسعه ابعاد مفهومی آن انجام شده است، ضمن مرور ابعاد و مؤلفه‌های اصلی مسئولیت اجتماعی و بررسی وضعیت موجود و نقاط قوت و ضعف دانشگاه‌ها در این خصوص در تدوین سند مسئولیت اجتماعی دانشگاه به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی، کارگاه مجازی ۴ ساعته با عنوان آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی دانشگاه، را برای مدیران دانشگاه‌ها برگزار می‌گردد.

عنوان: آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی برای دانشگاه
مدرس: سید هادی مرجائی
مخاطبان: مدیران دانشگاه‌ها
زمان برگزاری: دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ - از ساعت ۹ الی ۱۳
ظرفیت اولیه :۲۰ نفر
تاریخ اتمام ثبت نام: ۱۶ فروردین
به منظور ثبت نام از لینک زیر استفاده نمائید.
https://irphe.ac.ir/index.php?slc_lang=fa&sid=۳۱
درگاه مجازی برگزاری کارگاه متعاقباً به اطلاع ثبت نام شدگان خواهد رسید.
برای هماهنگی بیشتر می‌توانید با شماره ۰۹۱۹۴۰۸۶۱۲۳ - یوسف زاده تماس بگیرید.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت مؤسسه پژوهش و برنامه‌ریزی آموزش عالی کارگاه مجازی آشنایی با ابعاد مسئولیت اجتماعی دانشگاه و تدوین سند راهبردی برای دانشگاه ضمن خدمت


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.