بخشنامه آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد پرسنل شرکتی توسط مرکز آموزش های ضمن خدمت-اردیبهشت ماه ۱۳۹۹

۲۴ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۹ کد : ۱۱۲۶۳ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۱۹۲۰
مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد پرسنل شرکتی را در اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ برگزار می‌نماید.

پیرو نامه شماره ۷۴۱۴۱۵۰ اداره کل منابع انسانی دانشگاه، مبنی بر برگزاری آزمون از پرسنل شرکتی دانشگاه‌‌‌‌‌‌‌، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه این آزمون را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی در اردیبهشت ماه برگزار می‌نماید. گروه بندی ساعت آزمون و جزئیات روند برگزاری پس از تکمیل فایل ارسالی از آن اداره کل، انجام خواهد شد.

روند اجرایی برگزاری آزمون:

۱. اداره کل منابع انسانی لیست متقاضیان را جهت برنامه‌ریزی و گروه بندی افراد به مرکز آموزش‌های ضمن خدمت ارسال می‌نماید.

۲. مرکز آموزش‌های ضمن خدمت نسبت به گروه بندی، هماهنگی برای برگزاری آزمون، اعلان زمان آزمون، معرفی محتوا و منابع آزمون از طریق سایت مرکز آموزش‌های ضمن خدمت (stc.ut.ac.ir) به افراد ذینفع اقدام می‌نماید.

۳. اداره کل منابع انسانی از طریق سامانه‌ی اتوماسیون اداری / ‏ایمیل / ‏پیامک، فراخوان لازم جهت اطلاع رسانی به افراد و شرکت در آزمون ارسال خواهد کرد.

۴. آزمون به صورت تستی، حضوری و پس از تأیید هویت افراد از طریق ارائه ی کارت شناسایی ملی برگزار خواهد شد. نمایندگانی از مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، اداره کل منابع انسانی و اداره کل حراست بر روند اجرای آزمون نظارت خواهند داشت.

تذکر: غیبت در آزمون به هر دلیلی (موجه یا غیرموجه) مردود تلقی می‌گردد و به هیچ عنوان امکان امتحان مجدد در همان دوره فراهم نمی‌باشد. غایبین و جاماندگان می‌توانند با تأیید اداره کل منابع انسانی در آزمون‌های بعدی شرکت نمایند.

۵. پس از برگزاری آزمون، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت نمره‌ی افراد را طی نامه‌ای رسمی به اداره کل منابع انسانی ارسال خواهد کرد.

۶. این آزمون به عنوان دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت تلقی نمی‌گردد، مشمول امتیازات ارتقا رتبه و ارزیابی و… نیست و صرفاً برای انعقاد قرارداد شرکتی اعتبار دارد. مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، گواهی آموزشی برای شرکت کنندگان صادر نخواهد کرد.

تذکر: کارکنانی که یک یا چند عنوان از دوره‌های مربوطه را قبلاً طی کرده‌اند در این آزمون امتیازی نسبت به سایرین ندارند و آزمون به صورت یکپارچه و از همه ی مفاد اعلام شده برای همکاران برگزار می‌گردد.

سرفصل دروس آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد شرکتی

منابع آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد شرکتی

تذکر: از عنوان آشنایی با آئین نامه استخدامی اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه تهران، فصل‌های ۲، ۳ و ۶ را مطالعه نمائید.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمات آزمون صلاحیت عمومی نیروهای شرکتی ضمن خدمت


( ۱۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.