مرکز آموزش های ضمن خدمت، آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد شرکتی را با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ملاحظات بهداشتی و ضدعفونی محیط برگزار کرد.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۵ کد : ۱۱۴۷۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۱۲۵

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، دومین آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد شرکتی را در روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، ملاحظات بهداشتی و ضدعفونی محیط را در سایت‌های کامپیوتر علوم مهندسی و دانشکده شیمی پردیس فنی برگزار کرد. این آزمون به درخواست اداره کل منابع انسانی برای انعقاد قرارداد شرکتی برای ۸۰ نفر از کارکنان شرکتی دانشگاه تهران و با همکاری پردیس فنی، اداره کل بهداشت و اداره کل پشتیبانی برگزار شد.

مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، تنها مرجع مورد تأیید دانشگاه تهران برای برگزاری آزمون‌های بدو خدمت، ضمن خدمت و… می‌باشد.
نمایندگانی از اداره کل منابع انسانی، اداره کل حراست و مرکز آموزش‌های الکترونیکی در روند برگزاری آزمون نظارت و همکاری داشتند.

 

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت دومین آزمون صلاحیت عمومی برای انعقاد قرارداد شرکتی روز یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه 1399 ضمن خدمت


( ۵ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.