بخشنامه سومین آزمون اعمال مدرک تحصیلی کارکنان دانشگاه تهران

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۴ کد : ۱۱۵۴۱ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۱۶۷۲
مرکز آموزش های ضمن خدمت،سومین دوره‌ی آزمون اعمال مدرک تحصیلی کارکنان دانشگاه تهران را روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه برگزار می نماید.

مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، سومین دوره‌ی آزمون اعمال مدرک تحصیلی کارکنان دانشگاه تهران را روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه برگزار می نماید.

روند اجرایی برگزاری آزمون:
۱. اداره کل منابع انسانی لیست متقاضیان اعمال مدرک تحصیلی را جهت برنامه ریزی و گروه بندی افراد به مرکز آموزش‌های ضمن خدمت ارسال می‌نماید.

۲. مرکز آموزش‌های ضمن خدمت با توجه به مدرک تحصیلی نسبت به گروه بندی، هماهنگی برای برگزاری آزمون، اعلان زمان آزمون، معرفی محتوا و منابع آزمون از طریق سامانه‌ی مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید (stm.ut.ac.ir) به افراد ذینفع اقدام می‌نماید.

۳. اداره کل منابع انسانی از طریق سامانه‌ی اتوماسیون اداری، فراخوان لازم جهت اطلاع رسانی به افراد و شرکت در آزمون را به افراد لیست پیوست ارسال خواهد کرد.

۴. آزمون به صورت تستی، حضوری و پس از تأیید هویت افراد از طریق ارائه ی کارت پرسنلی برگزار خواهد شد. نمایندگانی از مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، اداره کل منابع انسانی و اداره کل حراست بر روند اجرای آزمون نظارت خواهند داشت.

تذکر: غیبت در آزمون به هر دلیلی (موجه یا غیرموجه) مردود تلقی می‌گردد و به هیچ عنوان امکان امتحان مجدد در همان دوره فراهم نمی‌باشد. غایبین و جاماندگان می‌توانند با تأیید اداره کل منابع انسانی در آزمون‌های بعدی شرکت نمایند.

۵. پس از برگزاری آزمون، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت نمره‌ی افراد را طی نامه‌ای رسمی به اداره کل منابع انسانی ارسال خواهد کرد.

۶. این آزمون به عنوان دوره‌ی آموزشی ضمن خدمت تلقی نمی‌گردد، مشمول امتیازات ارتقا رتبه و ارزیابی و… نیست و صرفاً برای اعمال مدرک تحصیلی اعتبار دارد. مرکز آموزش‌های ضمن خدمت گواهی آموزشی برای شرکت کنندگان صادر نخواهد کرد.

تذکر: کارکنانی که یک یا چند عنوان از دوره‌های مربوطه را قبلاً طی کرده‌اند در این آزمون امتیازی نسبت به سایرین ندارند و آزمون به صورت یکپارچه و از همه ی مفاد اعلام شده برای همکاران برگزار می‌گردد.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش های ضمن خدمت آزمون اعمال مدرک تحصیلی کارکنان اداره کل منابع انسانی ضمن خدمت


( ۱۷ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.