ثبت نام دوره های توانمندساز ویژه اعضای هیات علمی-روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی برای اعضای هیات علمی(۵)

۰۲ شهریور ۱۳۹۹ | ۲۰:۲۳ کد : ۱۲۴۰۴ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۸۶۳
مرکز آموزش های ضمن خدمت با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی، دوره روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی را برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار می نماید.

به اطلاع کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه تهران می‌رساند، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد با همکاری مرکز یادگیری الکترونیکی، دوره روش‌های نوین در یاددهی و یادگیری با تاکید بر روش‌های الکترونیکی را برای اعضای محترم هیأت علمی برگزار نماید.

سرفصل‌های دوره‌:
۱. طراحی تدریس و مدل دستور
۲. اهداف، منابع آموزشی و انواع آن در سامانه
۳. یادگیری فعالیت محور و دانشجو محور و اجرای آن در سامانه
۴. تهیه سناریوی تدریس و ویدئوهای آموزشی
۵. رصد و ارزیابی یادگیری دانش‌پذیران

اطلاعات کامل‌تر از این فایل قابل مشاهده است.

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:
۱- اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۰۲/‏۰۶/‏۹۹‬ لغایت ۱۰/‏۰۶/‏۹۹ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز (stc.ut.ac.ir)، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (به نام سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی "تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده برنامه زمانبندی و سرفصل دوره‌، نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌

۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به ثبت‌نام‌کنندگان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.

تذکر مهم: اعضای محترم هیأت علمی که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در "سامانه پیشخوان دانشگاه" به نشانی http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.

۳- اعضای محترم هیأت علمی پس از شرکت در دوره، در مدت زمان اعلام شده -پس از پایان هر دوره- نسبت به تکمیل "فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل امتیاز دوره منظور نمی‌گردد.

نکات مهم:

۱. کلیه‌ی اطلاع‌رسانی‌ها در مورد دوره‌های آتی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت در خصوص افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران، از طریق وب‌سایت داخلی مرکز و نیز اتوماسیون اداری صورت می‌گیرد.

۲. اعضای محترم هیأت علمی می‌توانند سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir و یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند.

۳. همکاران محترمی که مایل به همکاری در تدریس در دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه هستند می‌توانند درخواست خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند. تدریس در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت مشمول امتیازات آئین نامه ترفیع اعضای هیأت علمی خواهد بود.

کلید واژه ها: ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران آئین‌نامه افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی مدیران ترفیع


( ۶ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.