ثبت نام کارگاه‌هایی با محوریت اخلاق آموزش در سطح دانشگاه‌های منطقه یک آموزش کشور

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۰:۱۹ کد : ۱۳۰۷۸ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۸۰۱

‌‌‌‌‌‌‌

 

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص برگزاری کارگاه‌هایی با محوریت "اخلاق آموزش" در سطح دانشگاه‌های منطقه ۱ آموزش کشور، در صدد است با هدف گسترش اخلاق کاربردی در آموزش عالی کشور، نظام نامه‌ای را تحت عنوان «نظام نامه جامع اخلاق آموزش» به عنوان سندی ملی در این زمینه‌ی تدوین نماید. بدین منظور برنامه‌ای را برای برگزاری کارگاه‌های آموزشی با ۱۷ محور به دانشگاه‌های سطح یک ابلاغ نموده‌اند تا در قالب برگزاری کارگاه از تجارب و دانش صاحب نظران و اعضای هیأت علمی در تدوین این سند بهره مند گردند.

بر این اساس، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران به عنوان متولی برگزاری دو محور از رئوس اعلامی، با بهره‌گیری از ظرفیت و تجارب اساتید و فعالان این زمینه در روز چهارشنبه مورخ ۳۰/‏۰۷/‏۱۳۹۹‬ اقدام به برگزاری "کارگاه‌های اخلاق آموزش"به صورت برخط و در بستر فضای مجازی نموده است؛ لذا خواهشمند است علاقمندان به شرکت در این طرح ملی از دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های منطقه ۱ آموزش کشور، جهت اعلام حضور، حداکثر تا روز دوشنبه مورخ ۲۸/‏۰۷/‏۱۳۹۹‬ به آدرس https://stc.ut.ac.ir/fa/form/206 مراجعه و در خصوص تکمیل فرم مربوطه اقدامات لازم را معمول دارند.

لیست کارگاه‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

۱- مسئولیت اخلاقی دانشگاه‌ها در قبال سپهر عمومی و رسانه، زمان: ساعت ۱۳:۰۰ الی ۱۵:۰۰ چهارشنبه ۳۰ مهرماه؛ مدرسان: جناب آقای دکتر حمیدرضا نمازی، سرکار خانم دکتر سعیده تقی زاده
۲- مسئولیت‌های اخلاقی دانشگاه‌ها در قبال گروه‌های آموزشی؛ زمان: ساعت ۱۶:۰۰ الی ۱۸:۰۰ چهارشنبه ۳۰ مهرماه؛ مدرسان: سرکار خانم‌ها دکتر مریم بناهان و دکتر فهیمه حمدی

قابل ذکر است بنا بر توصیه وزارت مطبوع به جهت حضور و مشارکت فعال شرکت کنندگان، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در پایان کارگاه، به شرکت کنندگان گواهی شرکت در کارگاه صادر خواهد نمود. گواهی‌های فوق مورد تأیید وزارت عتف می‌باشد و پس از تأیید دستگاه مربوطه، امکان ثبت به عنوان دوره‌های ضمن خدمت و توانمندساز کارکنان، مدیران و اعضای هیأت علمی را خواهد شد.
شایان ذکر است‌آقای سید حسین میری آشتیانی به شماره تماس ۰۹۳۳۹۰۶۲۳۶۰ به عنوان مسئول هماهنگی جهت اقدامات بعدی معرفی می‌گردند.

کلید واژه ها: ضمن خدمت مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه دانشگاه تهران اخلاق آموزش مسئولیت اخلاقی وزارت علوم تحقیقات و فناوری منطقه یک کشور


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.