ثبت نام نشست دوم کارگاه انتقال تجربه ویژه روسا، معاونان دانشکده ها، پردیس ها و مراکز؛ مدیران کل و معاونان ستاد دانشگاه تهران

۲۳ دی ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۲ کد : ۱۴۴۲۴ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۵۸۶

با سلام و تقدیم احترام

موفقیت در هر کاری نیاز به دو بال تجربه و دانش روز دارد، بهره‌گیری از تجربه‌های دیگران به موفقیت زود هنگام افراد کمک شایانی می‌نماید؛ انتقال تجربه و دانش گذشته، بزرگترین گنج آموزش است‌‌‌‌‌‌‌. با عنایت به مأموریت مرکز آموزش‌های ضمن خدمت و تأکیدات هیأت رئیسه محترم دانشگاه، در راستای افزایش توانمندی‌های مدیران و معاونان دانشگاه تهران، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در نظر دارد کارگاه‌هایی انتقال تجربه را برای توانمندسازی مدیران برگزار نماید. دومین کارگاه از کارگاه‌های انتقال تجربه ویژه مدیران، مربوط به حوزه ریاست و روابط عمومی می‌باشد. مزید امتنان است مدیران، کارکنان و اعضای هیأت علمی با تجربه را به این مرکز جهت برنامه‌ریزی برای کارگاه‌های بعدی معرفی نمائید.

‌‌‌

 

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:

۱- متقاضیان محترم از تاریخ ۲۳/‏۱۰/‏۹۹‬ لغایت ۲۹/‏۱۰/‏۹۹ پس از ورود به وب‌سایت داخلی مرکز (stc.ut.ac.ir)، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران" (به نام سامانه مرکز) کلیک کرده، و پس از ورود، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی "تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده برنامه زمانبندی و سرفصل دوره‌، نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌

۲- کارشناسان مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به متقاضیان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.

تذکر مهم: متقاضیان محترم که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در "سامانه پیشخوان دانشگاه" به نشانی http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.

۳- پس از شرکت در دوره، فراگیران، در مدت زمان اعلامی، می‌بایست نسبت به تکمیل "فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل، امتیاز دوره منظور نمی‌گردد.

نکات مهم:

۱. حضور مدیرانی که از مهر ماه ۱۳۹۸ منصوب شده‌اند، در این دوره الزامیست.

۲. کلیه‌ی اطلاع‌رسانی‌ها در مورد دوره‌های آتی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت در خصوص افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران، از طریق وب‌سایت داخلی مرکز و نیز اتوماسیون اداری صورت می‌گیرد.

۳. مدیران محترم می‌توانند سوالات، انتقادات و پیشنهادات خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir و یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند.

۴. همکاران محترمی که مایل به همکاری در تدریس در دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی، مدیران و کارکنان دانشگاه هستند می‌توانند درخواست خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت داخلی مرکز به نشانی stc.ut.ac.ir یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند. تدریس در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت مشمول امتیاز خواهد بود.

کلید واژه ها: آموزش های ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمت ضمن خدمت دانشگاه تهران ثبت نام نشست دوم کارگاه انتقال تجربه ویژه روسا، معاونان دانشکده ها، پردیس ها و مراکز پردیس ها و مراکز؛ مدیران کل و معاونان ستاد مرکز وب سایت داخلی مرکز داخلی مرکز سایت داخلی مرکز مرکز آموزش مرکز آموزش خدمت مرکز نشانی stc مرکز نشانی دوره دوره آموزشی


( ۲ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.