ثبت نام دوره‌های آنلاین افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه ای اعضای هیات علمی - تابستان ۱۴۰۰

۰۲ تیر ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۷ کد : ۱۷۷۳۴ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۲۹۷۷
ثبت نام دوره‌های آنلاین افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه ای اعضای هیات علمی - تابستان ۱۴۰۰

دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه های سراسر کشور برگزار می‌شود:

روابط عمومی مرکز آموزش های ضمن خدمت دانشگاه تهران: جهت افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه‌های سراسر کشور، دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیات علمی  برگزار می‌شود.

بنا بر گزارش مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، با توجه به اهمیت و جایگاه اعضای هیأت علمی و مدیران در پیشبرد مأموریت‌های آموزش عالی از یک‌سو و شکل‌گیری تغییرات سریع در فناوری‌ها و لزوم به‌روزرسانی مهارت‌های عمومی و حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران و در راستای افزایش نقش تربیتی اعضای هیأت علمی همواره نیاز است تا تدابیری برای توسعه و بهسازی مستمر و به طور مشخص افزایش توانمندی‌ها، ‌قابلیت‌های علمی و مهارت‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران اندیشه شود. با این هدف دانشگاه تهران با بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران حوزه آموزش عالی، ‌تجارب متعدد داخلی و خارجی و اسناد بالادستی در حوزه توان‌افزایی اعضای هیأت علمی و مدیران، طرح «افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه‌ای اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران» را تدوین کرده است.

بر این اساس، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران در راستای اجرایی کردن این طرح، اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و همچنین سایر دانشگاه‌های کشور کرده است.

اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران و سایر دانشگاه‌ها  می‌توانند برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب‌گاه مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران مراجعه کنند.

کلید واژه ها: آموزش های ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمت ضمن خدمت آئین‌نامه‌ی افزایش توانمندی‌ها شایستگی‌های اعضای هیأت علمی مدیران دستور العمل اجرایی دوره شرکت دوره دوره آموزشی دوره نسبت هیأت اعضای هیأت محترم هیأت هیأت علمی هیأت علمی مدیران آنلاین


( ۸ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.