مرکز آموزش های حرفه ای مدیران و کارکنان دانشگاه تهران، آزمون عملی مهارت های کامپیوتری ICDL را برگزار کرد.

۲۲ مهر ۱۴۰۰ | ۱۶:۱۰ کد : ۲۲۲۸۲ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۶۴۸

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش های حرفه ای مدیران و کارکنان دانشگاه تهران، مرکز آموزش های حرفه ای مدیران و کارکنان در روز دوشنبه 19  مهر ماه آزمون عملی مهارت‌های کامپیوتریICDL را برای دو گروه از کارکنان دانشگاه برگزار کرد. افرادی مجاز به شرکت در این آزمون بودند که در آزمون کتبی روز  دوشنبه 15 شهریور ماه شرکت و شرایط ورود به آزمون عملی را کسب کردند. این آزمون در راستای افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه‌ای و تأیید مدارک مهارت‌های کامپیوتری ICDL کارکنان دانشگاه جهت ارتقا رتبه برگزار شد. پس از سنجش میزان مهارت‌های کامپیوتری کارکنان دانشگاه به افرادی که موفق به قبولی در هر دو آزمون عملی و کتبی گردند، گواهی نامه اعطا می‌گردد.

کلید واژه ها: آموزش های حرفه ای مدیران و کارکنان مرکز آموزش های حرفه ای مدیران و کارکنان آموزش های ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمت ضمن خدمت دانشگاه تهران آزمون عملی مهارت‌های کامپیوتری ICDL آزمون کتبی آزمون آزمون عملی کارکنان کارکنان دانشگاه دانشگاه حرفه مهارت عملی


( ۴ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.