اطلاعیه ثبت نام دوره‌های افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های حرفه ای اعضای هیات علمی دانشگاه تهران- ۱۴۰۱

۱۲ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۰ کد : ۳۲۸۲۲ اطلاعیه‌ ها (برنامه های پیش رو)
تعداد بازدید:۱۷۰۳

پیرو مأموریت محوله به مرکز آموزش‌های حرفه‌ای مدیران و کارکنان دانشگاه تهران و پیگیری اعضای محترم هیأت علمی مبنی بر از سرگیری برگزاری دوره‌های «آئین‌نامه‌ی افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران»، به اطلاع کلیه اعضای محترم هیأت علمی دانشگاه تهران می‌رساند، دوره‌های آموزشی ویژه فصل زمستان ۱۴۰۱ مطابق تقویم زیر برگزار می‌گردد‌‌‌‌‌‌‌. همچنین با عنایت به اینکه دستور العمل اجرایی آئین نامه مذکور در دست بازنگری می‌باشد، مقرر گردید به علت ضرورت رفع توقف برگزاری دوره‌ها، تا پایان سال ۱۴۰۱ این دوره‌ها برای هر یک از اعضای هیأت علمی دانشگاه تا قبل از مرحله رسمی شدن الزامی باشد. برای سایر اساتید محترم شرکت در این دوره اختیاری بوده و امتیازات دوره‌ها پس از تصویب آئین نامه جدید بروزرسانی و معادل سازی خواهد شد.

جهت مشاهده تقویم دوره‌ها اینجا کلیک نمائید.

علاقمندان واجد شرایط می‌توانند مطابق فرآیند زیر نسبت به ثبت‌نام و شرکت در دوره‌ها اقدام نمایند.

فرآیند ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران:

‌‌‌‌۱- اعضای محترم هیأت علمی از تاریخ ۱۲/‏۱۱/‏۱۴۰۱  لغایت ۱۶/‏۱۱/‏۱۴۰۱ پس  از ورود به وب‌سایت مرکز به آدرس https://stc.ut.ac.ir/fa، بر روی لینک"سامانه مدیریت آموزش کارکنان، مدیران و اساتید دانشگاه تهران (سامانه مرکز) " کلیک کرده، در ستون سمت راست گزینه"درخواست آموزش" از طریق منو‌ی"تقویم دوره‌های آموزشی"، ضمن مشاهده فهرست و برنامه‌ی زمانبندی دوره‌ها، نسبت به ثبت‌نام در دوره‌ی مورد نظر خود اقدام نمایند.‌‌‌‌‌‌

۲- کارشناسان مرکز، پس از تکمیل ظرفیت دوره‌ها، نسبت به اطلاع‌رسانی آخرین وضعیت اجرای دوره‌ها به ثبت‌نام‌کنندگان، از طریق پیام سامانه‌ای، پیامک و ایمیل اقدام می‌نمایند.

تذکر مهم: همکاران محترمی که مایل به دریافت ایمیل و پیامک می‌باشند، در"سامانه پیشخوان دانشگاه" به آدرس http://my.ut.ac.ir اطلاعات ایمیل و شماره همراه خود را تکمیل یا بروز نمایند.

۳- اعضای محترم هیأت علمی پس از شرکت در دوره، در مدت زمان اعلام شده پس از پایان هر دوره- نسبت به تکمیل"فرم ارزیابی دوره" در سامانه مرکز اقدام نمایند. در صورت عدم تکمیل، امتیاز دوره منظور نمی‌گردد.

۴. پس از گذراندن موفقیت‌آمیز دوره، گواهینامه الکترونیکی دوره در سامانه مذکور صادر خواهد شد. راهنمای دریافت گواهینامه دوره‌های افزایش توانمندی‌ها و شایستگی حرفه‌ای اعضای هیأت علمی از طریق این لینک قابل دستیابی می‌باشد.

نکات مهم:

۱. اطلاع‌رسانی در مورد دوره‌های آتی مرکز آموزش‌های حرفه‌ای مدیران و کارکنان در خصوص افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران، از طریق وب‌سایت مرکز، ایمیل و اتوماسیون اداری صورت می‌گیرد.

۲. اعضای محترم هیأت علمی می‌توانند سوالات، انتقادات و پیشنهادات سازنده خود را در قسمت تماس با ما در وب‌سایت مرکز به آدرس‌‌‌‌‌‌‌ https://stc.ut.ac.ir/fa و یا از طریق ایمیل مرکز به نشانی stc@ut.ac.ir ثبت نمایند.

۳. همکاران محترمی که مایل به تدریس در دوره‌های آموزشی ویژه اعضای هیأت علمی، مدیران و نیز کارکنان دانشگاه یا خارج از دانشگاه هستند، می‌توانند درخواست خود را از طریق ایمیل به این مرکز ارسال نمایند. تدریس در دوره‌های آموزشی ضمن خدمت مشمول امتیازات آئین نامه ترفیع اعضای هیأت علمی خواهد بود.

کلید واژه ها: آموزش‌های حرفه‌ای مدیران و کارکنان مرکز آموزش‌های حرفه‌ای مدیران و کارکنان مرکز آموزش های ضمن خدمت مرکز آموزش های ضمن خدمات ضمن خدمت معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع دوره شرکت دوره دوره آموزشی دوره نسبت مرکز سایت مرکز وب سایت مرکز مرکز آموزش علمی دانشگاه تهران آئین‌نامه‌ی افزایش توانمندی‌ها و شایستگی‌های اعضای هیأت علمی و مدیران دانشگاه تهران


( ۱۹ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.