آزمون اعمال مدارک تحصیلی کارکنان

۲۵ مهر ۱۳۹۷ | ۰۰:۰۰ کد : ۸۶۰۲ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۷۶۲

اولین آزمون اعمال مدرک کارکنان دانشگاه در مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران به صورت الکترونیکی برگزار گردید. مدارک تحصیلی کارکنانی که موفق به گذراندن این آزمون می‌شوند، در حکم کارگزینی آنان تأثیر دارد. در گذشته این آزمون توسط سازمان سنجش برگزار می‌گردید، که با راه‌اندازی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، این مأموریت به مرکز محول گردید. این آزمون در سه مقطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۶/۲۲ در محل مرکز آموزش‌های ضمن خدمت برگزار گردید.

آقای دکتر یزدانی معاون محترم اداری و مالی دانشگاه در همان ساعات اولیه در محل مرکز حاضر و از روند برگزاری آزمون بازدید کرد. وی ضمن خرسندی از فعالیت‌های مرکز آموزش‌های ضمن خدمت، بر ادامه فعالیت‌های اثربخش مرکز در حوزه مهارت‌افزایی کارمندان و مدیران با بکارگیری شیوه‌های نوین آموزشی تاکید کرد.

نمایندگانی از اداره کل منابع انسانی، اداره کل حراست و مرکز آموزش‌های الکترونیکی در روند برگزاری آزمون نظارت و همکاری داشتند. دوره‌های بعدی متعاقباً اعلام خواهد شد.

کلید واژه ها: اولین اعمال مدرک 1397/6/22 اعمال مدرک تحصیلی کارکنان


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.