بازدید معاونان دانشگاه از مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۵:۵۹ کد : ۹۳۱۳ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۷۵۳

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه تهران، در حاشیه جلسه کمیسیون آموزش‌های ضمن خدمت نیروی انسانی دانشگاه، دو تن از معاونان از ساختمان این مرکز بازدید کردند. در این بازدید دکتر سعید یزدانی معاون اداری و مالی و دکتر علی مقاری معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه ضمن تشکر از فعالیت‌های مرکز از نزدیک با فضای اجرای دوره‌ها در مرکز آشنا شدند.
در ادامه جلسه کمیسیون آموزش‌های ضمن خدمت در محل سالن شورای مرکز برگزار گردید و اعضا به بررسی شیوه نامه نحوه محاسبه تعرفه دوره‌های ضمن خدمت پرداختند و مقرر گردید نتایج این جلسه جهت طرح و اجرا به هیئت رئیسه ی دانشگاه ارجاع گردد.
دکتر بزرگی رئیس مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه، در این دیدار با اشاره به گستره‌ی فعالیت‌های مرکز در حوزه‌های دوره‌های کارکنان، مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه، مواردی را در خصوص نحوه‌ی تدوین آئین نامه مطرح و بر بالا بودن کیفیت برگزاری دوره‌ها در تراز نام دانشگاه تهران تاکید نمودند.
دکتر مقاری معاون برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات دانشگاه، با اشاره به مزایای آموزش الکترونیکی و روش‌های نوین تدریس، مرکز آموزش‌های ضمن خدمت را به استفاده از این شیوه‌ها دعوت کردند.
همچنین دکتر یزدانی معاون اداری و مالی دانشگاه به همکاری این مرکز با سایر سازمان‌ها و همچنین بحث بازاریابی برای فعال نمودن دوره‌های برون سازمانی تاکید نمودند.

کلید واژه ها: دانشگاه تهران مرکز آموزش‌های ضمن خدمت دانشگاه کمیسیون آموزش‌های ضمن خدمت شیوه نامه نحوه محاسبه تعرفه دوره‌ها بازدید معاونان دانشگاه


( ۱ )

نظر شما :

توجه! لطفا دیدگاه خود پیرامون این مطلب را در این قسمت درج نمایید و برای ارسال سایر درخواست ها و پیام ها به بخش تماس با ما مراجعه فرمایید.